Duże serce z cytatem w dłoniach
search
  • Duże serce z cytatem w dłoniach

Duże serce z cytatem w dłoniach - 98 cm. Dekoracje ołtarza.

199,00 zł
Brutto

Serce w dłoniach to styropianowa dekoracja ołtarza na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Szukasz pomysłu na dekorację kościoła? Zobacz nasze dekoracje komunijne.

Grubość
Ilość

Duże serce z cytatem trzymana przez parę dłoni to komunijna dekoracja ołtarza z kategorii dekoracje styropianowe na pierwszą komunię. Zastanawiasz się jak podkreślić ten szczególny dzień i przygotować dekorację komunijną. Mamy dla Ciebie ciekawą i interesującą propozycję!

Dane techniczne produktu

  • Wysokość: 98 cm
  • Szerokość: 98 cm
  • Grubość: 3 cm lub 5 cm
  • Materiał: Twardy styropian

Głównymi zaletami styropianowych dekoracji na Pierwszą Komunię jest ich subtelny i estetyczne wygląd. Kolejną zaletą jest ich stosunkowo atrakcyjna cena. Ponadto cechuje je prostota i łatwość instalacji w aranżacjach dekoracji komunijnych.

Dlaczego klienci wybierając ozdoby styropianowe decydują się głównie na nasze produkty?

Odpowiedzią jest jakość i najbogatsza oferta, w której figurki z imionami dzieci jako dekoracja komunijna to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych produktów. Materiał wykorzystany do stworzenia ich nie jest dostępny standardowo w handlu, dlatego my zamawiamy bloki styropianu, stosowane również m.in w sztukaterii, od zaufanych dostawców. Ma on odpowiednią twardość, śnieżno-biały kolor, ponadto nie posiada dużych charakterystycznych kulek. Watro rozważyć zakup kompleksowy, gdyż nie wpływa on na cenę przesyłki.

Kupując od nas masz gwarancję najniższe ceny, ponieważ omijasz pośredników. Produkty projektujemy i wytwarzamy w Polsce, więc wybierając nas, przyczyniasz się do rozwoju rodzimego runku. Ponadto posiadamy blisko dwudziestoletnie doświadczenie w branży.

Jesteś ciekaw nad czym pracujemy? Sprawdź nasz fanpage i bądź na bieżąco. 

dlonie_hostia
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.