Zestaw dekoracyjny ołtarza
search
  • Zestaw dekoracyjny ołtarza

Zestaw dekoracyjny ołtarza. Duże figury dzieci i serce IHS

160,00 zł
Brutto

Szukasz pomysłu na styropianową dekorację Pierwszej Komunii Świętej? Zobacz nasz zestaw dekoracyjny ołtarza. To jedna z wielu naszych propozycji.

Ilość

Duże figury dzieci połączone razem z kielichem z hostią to wyjątkowy zestaw dekoracyjny ołtarza z kategorii dekoracje styropianowe na pierwszą komunię. Zastanawiasz się jak podkreślić ten szczególny dzień i przygotować dekorację komunijną. Mamy dla Ciebie ciekawą i interesującą propozycję!

Dane techniczne produktu

  • Wysokość figury chłopca: 99 cm
  • Wysokość figury dziewczynki: 92 cm
  • Wysokość serca: 90cm 
  • Grubość: 3 cm
  • Materiał: Twardy styropian

Głównymi zaletami styropianowych dekoracji na Pierwszą Komunię jest ich subtelny i estetyczne wygląd. Kolejną zaletą jest ich stosunkowo atrakcyjna cena. Ponadto cechuje je prostota i łatwość instalacji w aranżacjach dekoracji komunijnych.

Dlaczego klienci wybierając ozdoby styropianowe decydują się głównie na nasze produkty?

Odpowiedzią jest jakość i najbogatsza oferta, w której figurki z imionami dzieci jako dekoracja komunijna to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych produktów. Materiał wykorzystany do stworzenia ich nie jest dostępny standardowo w handlu, dlatego my zamawiamy bloki styropianu, stosowane również m.in w sztukaterii, od zaufanych dostawców. Ma on odpowiednią twardość, śnieżno-biały kolor, ponadto nie posiada dużych charakterystycznych kulek. Watro rozważyć zakup kompleksowy, gdyż nie wpływa on na cenę przesyłki.

Kupując od nas masz gwarancję najniższe ceny, ponieważ omijasz pośredników. Produkty projektujemy i wytwarzamy w Polsce, więc wybierając nas, przyczyniasz się do rozwoju rodzimego runku. Ponadto posiadamy blisko dwudziestoletnie doświadczenie w branży.

Jesteś ciekaw nad czym pracujemy? Sprawdź nasz fanpage i bądź na bieżąco. 

Figury_dzieci_serce_ihs
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.