Serce IHS
search
  • Serce IHS
  • Serce IHS
  • Serce IHS

Serce IHS. Duże 98 cm. Styropianowe ozdoby na komunię

201,00 zł
Brutto

Serce IHS to świetna propozycja styropianowych dekoracji komunijnych. Zadbaj, by uroczystość Pierwszej Komunii Świętej była odpowiednio ozdobiona.

Grubość
Ilość

Serce IHS jako dekoracja komunijna to jedna z najciekawszych propozycji w kategorii dekoracji styropianowych na Pierwszą Komunię. Zastanawiasz się jak podkreślić ten szczególny dzień i przygotować dekorację komunijną? Mamy dla Ciebie ciekawą i interesującą propozycję!

Parametry techniczne produktu:

  • Wysokość: 98 cm
  • Szerokość: 98 cm
  • Grubość: 3 lub 5 cm
  • Materiał: Twardy styropian
  • Dostępne w innym wymiarze na zamówienie

Serce IHS to świetna propozycja dekoracji komunijnych, dodatkowym atutem naszego produktu jest pozłacany środek, wzmacniający walory estetyczne dekoracji. Głównymi zaletami styropianowych dekoracji na Pierwszą Komunię jest ich subtelny i estetyczne wygląd. Kolejną zaletą jest stosunkowo atrakcyjna cena. Ponadto cechuje je prostota i łatwość instalacji w aranżacjach dekoracji komunijnych.

Dlaczego klienci wybierając ozdoby styropianowe decydują się głównie na nasze produkty?

Odpowiedzią jest jakość i najbogatsza oferta, w której figurki z imionami dzieci jako dekoracja komunijna to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych produktów. Materiał wykorzystany do stworzenia ich nie jest dostępny standardowo w handlu, dlatego my zamawiamy bloki styropianu, stosowane również m.in w sztukaterii, od zaufanych dostawców. Ma on odpowiednią twardość, śnieżno-biały kolor, ponadto nie posiada dużych charakterystycznych kulek. Watro rozważyć zakup kompleksowy, gdyż nie wpływa on na cenę przesyłki.

Kupując od nas masz gwarancję najniższe ceny, ponieważ omijasz pośredników. Produkty projektujemy i wytwarzamy w Polsce, więc wybierając nas, przyczyniasz się do rozwoju rodzimego runku. Ponadto posiadamy blisko dwudziestoletnie doświadczenie w branży.

Jesteś ciekaw nad czym pracujemy? Sprawdź nasz fanpage i bądź na bieżąco. 

serceIHS-98cm
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.