Baranek z imieniem dziecka
search
  • Baranek z imieniem dziecka
  • Baranek z imieniem dziecka
  • Baranek z imieniem dziecka

Baranek z imieniem dziecka - wersja 2

15,00 zł
Brutto

Baranek z imieniem dziecka na podstawce to świetna propozycja styropianowych dekoracji komunijnych. Zadbaj, by uroczystość Pierwszej Komunii Świętej była odpowiednio ozdobiona.

Kolor napisu
Orientacja
Ilość

Baranki styropianowe jako dekoracja komunijna to jedna z najciekawszych propozycji w kategorii dekoracji styropianowych na Pierwszą Komunię. Zastanawiasz się jak podkreślić ten szczególny dzień i przygotować dekorację komunijną? Mamy dla Ciebie ciekawą i interesującą propozycję!

Nie realizujemy zamówień pojedynczych sztuk, minimalna ilość do wysyłki to 6 szt.

Parametry techniczne produktu:

  • Wysokość: 33 cm
  • Szerokość: 48 cm
  • Grubość: 2 cm
  • Materiał: Twardy styropian
  • Dostępne kolory imion: Czarny, Złoty, Niebieski, Czerwony 

Ta forma dekoracji komunijnych jest najczęściej stosowana, Głównymi zaletami styropianowych dekoracji na Pierwszą Komunię jest ich subtelny i estetyczne wygląd. Kolejną zaletą jest stosunkowo atrakcyjna cena. Ponadto cechuje je prostota i łatwość instalacji w aranżacjach dekoracji komunijnych. Anioły styropianowe wspaniale komponują się z kompozycjami kwiatowymi. Kształt aniołka umożliwia powieszenie dużej ilości na stosunkowo małej powierzchni.

Dlaczego klienci wybierając ozdoby styropianowe decydują się głównie na nasze produkty?

Odpowiedzią jest jakość i najbogatsza oferta, w której figurki z imionami dzieci jako dekoracja komunijna to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych produktów. Materiał wykorzystany do stworzenia ich nie jest dostępny standardowo w handlu, dlatego my zamawiamy bloki styropianu, stosowane również m.in w sztukaterii, od zaufanych dostawców. Jego odpowiednia twardość, kolor (śnieżno-biały) nie posiada dużych charakterystycznych kulek. Watro rozważyć zakup kompleksowy, gdyż nie wpływa on na cenę przesyłki.

baranek_wersja2
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.