Śnieżynka styropianowa
search
  • Śnieżynka styropianowa

Śnieżynka styropianowa, Gwiazdka – model 05

3,00 zł
Brutto

Śnieżynka styropianowa to wspaniała propozycja dekoracji świątecznych do obiektów handlowych i innych miejsc, gdzie chcesz podkreślić świąteczną atmosferę.

Rozmiar
Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 3.

Śnieżynka styropianowa lub gwiazdka to dekoracja świąteczna naszej produkcji. Świetnie sprawdza się w witrynach sklepowych, obiektach handlowych, przedszkolach, biurach  i wielu innych miejscach jako ozdoba, podkreślająca świąteczną atmosferę. Ponadto cechuje ją łatwość montażu i niska cena. Z pewnością jest to klasyk dekoracji świątecznych. Zdecydowanie najczęściej kupowany produkt w naszym sklepie, jej wszechstronne zastosowanie uzasadnia przyznany jej tytuł “Królowa świątecznych dekoracji”.

Co nas wyróżnia spośród innych sprzedawców oferujących podobne ozdoby?

Jesteśmy jedynym jedynym producentem na rynku, który w swojej ofercie ma tak dużo wzorów. Jesteśmy często nieudolnie klonowani przez inne firmy, które próbują się na nas wzorować, jednak wieloletnie doświadczenie w grafice wektorowej pozwala nam na budowę dużej bazy produktów, co czyni nas liderem branży. Wykonujemy ją z jednej formatki materiału, w wyniku czego śnieżynki są jednolite, nie sklejamy ich z poszczególnych części. Materiał wykorzystany do stworzenia ich nie jest dostępny standardowo w handlu, dlatego my zamawiamy bloki styropianu, stosowane również m.in w sztukaterii, od zaufanych dostawców.

Śnieżynki styropianowe możemy wykonać w dowolnym wzorze i rozmiarze. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem technicznym, aby uzyskać zamierzony efekt. Kupując od nas masz gwarancję najniższej ceny, ponieważ omijasz pośredników. Produkty są zaprojektowane i wytworzone w Polsce, więc wybierając nasze ozdoby świąteczne, przyczyniasz się do rozwoju rodzimego rynku. Ponadto posiadamy blisko dwudziestoletnie doświadczenie w branży.

Jesteśmy otwarci na współpracę, w celu złożenia propozycji zapraszamy do kontaktu!

sniezynka_05
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.