search

Jezus. Nasz Pan jest dobrym pasterzem - Dekoracja na Pierwszą Komunię Świętą

280,00 zł
Brutto

Szukasz wyjątkowej dekoracji na Pierwszą Komunię Świętą, która podkreśli uroczysty charakter tego wydarzenia i stanie się pamiątką na lata?

Prezentujemy obraz "Jezus. Nasz Pan jest dobrym pasterzem" - przepiękną dekorację, która łączy w sobie piękno i głębokie znaczenie religijne

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Dlaczego warto wybrać nasz obraz?

Unikatowy wzór: Obraz przedstawia wizerunek Jezusa Chrystusa jako Dobrego Pasterza z cytatem "Nasz Pan jest dobrym pasterzem", nawiązując do przypowieści biblijnej.

Wysoka jakość wykonania: Obraz jest wykonany na wysokiej jakości materiale PCV o średnicy 100 cm.

Trwałość: Folia ploterowa, która  jest odporna na warunki atmosferyczne, dzięki czemu dekoracja może być używana zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Dane techniczne produktu

  • Średnica: 100 cm 
  • Grubość: 0,8cm
  • Materiał: PCV

Głównymi zaletami naszych  dekoracji na Pierwszą Komunię jest ich subtelny i estetyczne wygląd. Kolejną zaletą jest ich stosunkowo atrakcyjna cena. Ponadto cechuje je prostota i łatwość instalacji w aranżacjach dekoracji komunijnych.

Uzupełnieniem dekoracji mogą być barany z imionami dzieci, które można również zamówić w naszym sklepie

Kupując od nas masz gwarancję najniższe ceny, ponieważ omijasz pośredników. Produkty projektujemy i wytwarzamy w Polsce, więc wybierając nas, przyczyniasz się do rozwoju rodzimego runku. Ponadto posiadamy blisko dwudziestoletnie doświadczenie w branży.

Jesteś ciekaw nad czym pracujemy? Sprawdź nasz fanpage i bądź na bieżąco. 

Jezus_pasterzem
1 Przedmiot
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.