search

Neon LED na wesele. Na zawsze i na wieczność

920,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 14 dni

"Nasz napis neonowy 'Na zawsze i na wieczność' to symbol Waszej miłości i jedności. Niech ta miłość świeci jasno na Waszym weselu. Czy szukasz inspiracji na słowo przewodnie na Waszym weselu? 'Na zawsze i na wieczność' to piękne i głębokie przesłanie, które możecie podkreślić naszym napisem neonowym."

Indywidualne Projekty: Wierzymy, że szczególne chwile wymagają wyjątkowych neonów. Dlatego oferujemy możliwość tworzenia niestandardowych neonów, które idealnie oddadzą charakter i wizję Twojego klienta.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Nasz napis neonowy 'Na zawsze i na wieczność' jest jak drogowskaz w Waszym wspólnym życiu. To przypomnienie, że zawsze możecie polegać na miłości. Podczas ceremonii ślubnej złożycie obietnicę miłości. Nasz napis neonowy 'Na zawsze i na wieczność' to podkreślenie tej ważnej chwili. Podkreśl, że napis neonowy "Na zawsze i na wieczność" jest nie tylko ozdobą, ale także wyrazem miłości, która będzie Waszym przewodnikiem podczas Waszej życiowej podróży jako małżeństwo. To przesłanie, które będzie towarzyszyć Wam na zawsze.

Neony LED drugiej generacji oferują doskonałą jasność i intensywność światła. Diody LED są w stanie emitować mocne, jednolite i wyraźne światło, które jest dobrze widoczne nawet w jasnym otoczeniu. To sprawia, że są idealne do reklam, oznakowania i ozdobnego oświetlenia.

Wymiar jednego z paneli

wysokość 20cm

szerokość 100 cm

barwa światła - ciepły biały

W zestawie zasilacz 12V 

Wykonany w naszej pracowni w najnowszej technologii drugiej generacji

Projektujemy, tworzymy i wypożyczamy neony LED.

Produkt wyłącznie na indywidualne zmówienie. Termin wykonania oraz wszelkie szczegóły ustalamy z klientem.

Neon_na_zawsze_
1 Przedmiot
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.