search

Neon LED. Cyfra 18 na urodziny

800,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 14 dni

Wyobraź sobie, jak cudownie rozświetli to Twoją imprezę urodzinową! 🌟 Ta magiczna cyfra "18" z neonu LED przyciągnie uwagę wszystkich gości i nada niepowtarzalny klimat Twojemu przyjęciu. Neon z cyfrą 18 to interesująca propozycja dla organizatorów imprez, właścicieli lokali, wypożyczalni neonów itp. Jedyne w swoim rodzaju wzornictwo

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Materiał: Baza lakierowana sklejka - neon flex 12V

Rozmiar 720 x 720 mm 

Neon został stworzony w wersji przeznaczonej do użytku wewnętrznego, co sprawia, że jest on idealny do dekoracji wnętrz. Warto zaznaczyć, że istnieje opcja dostosowania go do warunków zewnętrznych, jednak wiąże się to z dodatkowym kosztem. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani wersją przeznaczoną na zewnątrz, zachęcamy do kontaktu, aby dowiedzieć się więcej na temat opcji oraz ewentualnych dopłat.

Ekskluzywny design: Nasza cyfra "18" to połączenie stylu i elegancji. Doskonale pasuje do każdego wystroju i podkreśli charakter imprezy.

Unikalny efekt: Neon LEDy nadają wyjątkowy, przyjemny dla oka blask, który zwróci uwagę wszystkich gości. Będzie to świetny punkt centralny na przyjęciu.

Personalizacja: Oferujemy neon z możliwością wyboru koloru światła, dzięki czemu dopasujesz go do tematu urodzinowej imprezy.

Energooszczędność: Nasze neony LED są przyjazne dla środowiska i nie obciążają portfela klientów dużymi rachunkami za prąd.

Wypożyczalnia neonów: Dla wypożyczalni neonów to świetna okazja, aby wzbogacić swoją ofertę i zapewnić klientom coś naprawdę wyjątkowego.

Wsparcie dekoratorów: Dla dekoratorów neon LED "18" to doskonałe narzędzie do tworzenia magicznych aranżacji i niezapomnianych dekoracji.

Neon18R1
1 Przedmiot
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.