Jasełka, zestaw dekoracji świątecznych
search
  • Jasełka, zestaw dekoracji świątecznych
  • Jasełka, zestaw dekoracji świątecznych
  • Jasełka, zestaw dekoracji świątecznych
  • Jasełka, zestaw dekoracji świątecznych

Zestaw na Jasełka. Żłobek, zwierzęta i pasterze. Dekoracje świąteczne

190,00 zł
Brutto

Jasełka, zestaw dekoracyjny to nasza propozycja styropianowych dekoracji świątecznych. Ozdoby ze styropianu to efektowna dekoracja, którą można uzyskać w niskiej cenie. To prosty sposób na stworzenie scenerii, wykorzystywany m.in na przedstawieniach i w witrynach sklepowych.

Ilość

Jasełka, zestaw dekoracyjny to nasza propozycja styropianowych dekoracji świątecznych. Ozdoby ze styropianu to efektowna dekoracja, którą można uzyskać w niskiej cenie. To prosty sposób na stworzenie scenerii, wykorzystywany m.in na przedstawieniach i w witrynach sklepowych.

W naszej ofercie znajdują się też inne elementy scenografii, jak np. zwierzęta lub postacie trzech króli. 

Parametry techniczne produktu:

  • Wymiary są podane na zdjęciu produktu.
  • Grubość: 2 cm
  • Materiał: Styropian wysokiej jakości

Co nas wyróżnia spośród innych sprzedawców oferujących podobne ozdoby?

Odpowiedzią jest jakość i bogata oferta. Materiał wykorzystany do stworzenia ich nie jest dostępny standardowo w handlu, dlatego my zamawiamy bloki styropianu, stosowane również m.in w sztukaterii, od zaufanych dostawców. Styropian ma odpowiednią twardość, śnieżno-biały kolor, ponadto nie posiada dużych charakterystycznych kulek, jego powierzchnia jest gładka. 

Ozdoby wytwarzamy i sprzedajemy od kilkunastu sezonów. Wszystkie produkty wykonujemy precyzyjnie. Nie jest to robota ręczna, korzystamy z ploterów termicznych, dzięki czemu produkty nie mają postrzępionych i nierównych krawędzi. Ozdoby można dekorować brokatem, papierem kolorowym, czy farbami akrylowymi i wodnymi, w celu uzyskania lepszego efektu.

Kupując od nas masz gwarancję najniższe ceny, ponieważ omijasz pośredników. Produkty projektujemy i wytwarzamy w Polsce, więc wybierając nas, przyczyniasz się do rozwoju rodzimego rynku. Ponadto posiadamy blisko dwudziestoletnie doświadczenie w branży.

Jesteś ciekaw nad czym pracujemy? Sprawdź nasz fanpage i bądź na bieżąco. 

jaselka_zlobek_zwierzeta_pasterze
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.