Renifery świąteczne
search
  • Renifery świąteczne
  • Renifery świąteczne

Renifery świąteczne. Zestaw 2 sztuk. Dekoracje świąteczne

35,00 zł
Brutto

Renifery świąteczne ze styropianu. Mają wiele zastosowań jako dekoracje świąteczne i noworoczne. Świetnie sprawdzają się jako ozdoba we wszelkiego rodzaju palcówkach handlowych, przedszkolach, szkołach, itp.

Ilość

Renifer świąteczny, łoś to propozycja dekoracji świątecznych ze styropianu. Ponadto uniwersalny wizerunek renifera pozwala na wykorzystanie go jako również jako ozdoby noworocznej. 

Parametry techniczne produktu: 

  • Wysokość: 49 cm (większy), 35 cm (mniejszy) 
  • Szerokość: 67 cm (większy), 49 cm (mniejszy) 
  • Grubość: 2 cm
  • Materiał: Styropian wysokiej jakości

Co nas wyróżnia spośród innych sprzedawców oferujących podobne ozdoby?

Odpowiedzią jest jakość i bogata oferta. Materiał wykorzystany do stworzenia ich nie jest dostępny standardowo w handlu, dlatego my zamawiamy bloki styropianu, stosowane również m.in w sztukaterii, od zaufanych dostawców. Styropian ma odpowiednią twardość, śnieżno-biały kolor, ponadto nie posiada dużych charakterystycznych kulek, jego powierzchnia jest gładka. 

Kupując od nas masz gwarancję najniższe ceny, ponieważ omijasz pośredników. Produkty projektujemy i wytwarzamy w Polsce, więc wybierając nas, przyczyniasz się do rozwoju rodzimego runku. Ponadto posiadamy blisko dwudziestoletnie doświadczenie w branży.

Jesteś ciekaw nad czym pracujemy? Sprawdź nasz fanpage i bądź na bieżąco. 

los_2szt
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.