search

Zestaw gołębica z płomieniami. Dekoracje na Bierzmowanie

120,00 zł
Brutto Produkt jest wykonywany na zamówienie, przeciętny czas realizacji to około 10 - 14 dni. Prosimy o kontakt, jeżeli wymagane jest przyśpieszenie realizacji.

Zestaw dekoracji na Bierzmowanie to styropianowa dekoracja kościoła naszej produkcji. Produkt doskonale sprawdza się jako dekoracja wokół ołtarza, jego odpowiednio dostosowany rozmiar sprawia, że jest widoczny nawet z większej odległości.

Ilość

Gołębica z płomieniami, Dekoracja na Bierzmowanie to styropianowa dekoracja kościoła naszej produkcji. Produkt doskonale sprawdza się jako dekoracja ołtarza, jego odpowiednio dostosowany rozmiar sprawia, że jest widoczny nawet z większej odległości.

Nasza propozycja Dekoracji na Bierzmowanie to zestaw, który składa się z symbolu białej gołębicy z promieniami oraz siedmiu płomieni. Zestaw cechuje ją łatwość wpasowania w kompozycję.

Produkt jest wykonywany na zamówienie, przeciętny czas realizacji to około 10 - 14 dni. Prosimy o kontakt, jeżeli wymagane jest przyśpieszenie realizacji. 

Parametry techniczne produktu: 

  • Szerokość gołębicy: 99 cm
  • Wysokość płomienia: 30 cm
  • Grubość płomienia: 2 cm
  • Materiał: Styropian wysokiej jakości (Gołębica), Styrodur (Płomienie)

Co nas wyróżnia spośród innych sprzedawców oferujących podobne ozdoby?

Odpowiedzią jest jakość i bogata oferta, szczególnie tych z dotyczących dekoracji na Bierzmowanie. Materiał wykorzystany do stworzenia ich nie jest dostępny standardowo w handlu, dlatego my zamawiamy styrodur oraz bloki styropianu, stosowane również m.in w sztukaterii, od zaufanych dostawców. Styropian ma odpowiednią twardość, śnieżno-biały kolor, ponadto nie posiada dużych charakterystycznych kulek, jego powierzchnia jest gładka. 

Kupując od nas masz gwarancję najniższe ceny, ponieważ omijasz pośredników. Produkty projektujemy i wytwarzamy w Polsce, więc wybierając nas, przyczyniasz się do rozwoju rodzimego runku. Ponadto posiadamy blisko dwudziestoletnie doświadczenie w branży.

Jesteś ciekaw nad czym pracujemy? Sprawdź nasz fanpage i bądź na bieżąco. 

zestaw_bierzmowanie_golebica
chat Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.