Śnieżynka styropianowa
search
  • Śnieżynka styropianowa

Śnieżynka styropianowa, Gwiazdka - model 01 100 cm

28,00 zł
Brutto

Śnieżynka styropianowa o powiększonym rozmiarze to wspaniała propozycja wystroju do dużych obiektów handlowych, witryn sklepowych, domów kultury i wszelkich miejsc, gdzie chcesz podkreślić świąteczną atmosferę.

Grubość
Ilość

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 3.

Śnieżynka styropianowa lub gwiazdka to dekoracja świąteczna naszej produkcji. Świetnie sprawdza się w witrynach sklepowych, obiektach handlowych i wielu innych miejscach jako ozdoba, podkreślająca świąteczną atmosferę. Ponadto cechuje ją łatwość montażu i niska cena. Z pewnością jest to klasyk dekoracji świątecznych.

Parametry techniczne produktu: 

  • Wysokość: 98 cm
  • Szerokość: 98 cm
  • Grubość: 2/3/5 cm
  • Materiał: Styropian wysokiej jakości

Co nas wyróżnia spośród innych sprzedawców oferujących podobne ozdoby?

Jesteśmy jedynym jedynym producentem na rynku, który w swojej ofercie ma tak duże śnieżynki. Wykonujemy ją z jednej formatki materiału, w wyniku czego śnieżynki są jednolite, nie sklejamy ich z poszczególnych części. Materiał wykorzystany do stworzenia ich nie jest dostępny standardowo w handlu, dlatego my zamawiamy bloki styropianu, stosowane również m.in w sztukaterii, od zaufanych dostawców.

Śnieżynki styropianowe możemy wykonać w dowolnym wzorze i rozmiarze. Zapraszamy do kontaktu z naszym działem technicznym, aby uzyskać zamierzony efekt. Kupując od nas masz gwarancję najniższej ceny, ponieważ omijasz pośredników. Produkty są zaprojektowane i wytworzone w Polsce, więc wybierając nasze ozdoby świąteczne, przyczyniasz się do rozwoju rodzimego rynku. Ponadto posiadamy blisko dwudziestoletnie doświadczenie w branży.

Jeśli jesteś ciekaw zastosowania śnieżynek styropianowych, zobacz ich realizację.

Jesteś ciekaw nad czym pracujemy? Sprawdź nasz fanpage i bądź na bieżąco. 

sniezynka_100_01
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.