search

Duże gołębie z hostią IHS - 100 cm. Dekoracje ołtarza.

170,00 zł
Brutto

Duże gołębie z hostią z symbolem IHS to styropianowa dekoracja ołtarza na uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Szukasz pomysłu na dekorację kościoła? Zobacz nasze dekoracje komunijne.

Ilość

Duże gołębie trzymające hostię z symbolem IHS to komunijna dekoracja ołtarza z kategorii dekoracje styropianowe na pierwszą komunię. Zastanawiasz się jak podkreślić ten szczególny dzień i przygotować dekorację komunijną. Mamy dla Ciebie ciekawą i interesującą propozycję!

Dane techniczne produktu

  • Wysokość: 100 cm
  • Średnica hostii: 50 cm
  • Grubość: 3 cm
  • Materiał: Twardy styropian

Głównymi zaletami styropianowych dekoracji na Pierwszą Komunię jest ich subtelny i estetyczne wygląd. Kolejną zaletą jest ich stosunkowo atrakcyjna cena. Ponadto cechuje je prostota i łatwość instalacji w aranżacjach dekoracji komunijnych.

Dlaczego klienci wybierając ozdoby styropianowe decydują się głównie na nasze produkty?

Odpowiedzią jest jakość i najbogatsza oferta, w której figurki z imionami dzieci jako dekoracja komunijna to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych produktów. Materiał wykorzystany do stworzenia ich nie jest dostępny standardowo w handlu, dlatego my zamawiamy bloki styropianu, stosowane również m.in w sztukaterii, od zaufanych dostawców. Ma on odpowiednią twardość, śnieżno-biały kolor, ponadto nie posiada dużych charakterystycznych kulek. Watro rozważyć zakup kompleksowy, gdyż nie wpływa on na cenę przesyłki.

Kupując od nas masz gwarancję najniższe ceny, ponieważ omijasz pośredników. Produkty projektujemy i wytwarzamy w Polsce, więc wybierając nas, przyczyniasz się do rozwoju rodzimego runku. Ponadto posiadamy blisko dwudziestoletnie doświadczenie w branży.

Jesteś ciekaw nad czym pracujemy? Sprawdź nasz fanpage i bądź na bieżąco. 

golebie_hostia_ihs
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.