Chcesz się o nas czegoś dowiedzieć?

Rena to firma, której ambicją jest produkcja wielu artykułów dekoracyjnych wyróżniających się ciekawym wzornictwem i wysoką jakością.
Dbamy o naszego klienta, używając najwyższej jakości materiałów, które nie są standardowo dostępne w dystrybucji, a my zamawiamy je poprzez zaufanych dostawców. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą również dekoracje ślubne, komunijne oraz na różne inne okazje.

Jesteśmy producentem każdej rzeczy dostępnej w naszym sklepie internetowym. Większość rzeczy nie występuje na rynku w powszechnej sprzedaży, jesteśmy jedynym miejscem, gdzie możesz je zdobyć. Produkty są zaprojektowane i wytworzone w Polsce, więc wybierając nas, przyczyniasz się do rozwoju rodzimego rynku. Posiadamy blisko dwudziestoletnie doświadczenie w branży. Analizując rynek lokalny śmiało możemy stwierdzić, że jesteśmy jednym z liderów w podobnej branży. 

Jako producent jesteśmy w stanie obsłużyć zamówienia hurtowe, przy których gwarantujemy przystępną cenę. Zapraszamy do kontaktu.